Něco o nás


Realizujeme přání našich zákazníků. Realizujeme jejich nové bydlení. 


Jsme rodinná stavební firma zabývající se především výstavbou rodinných domů. Firmu jsem založil v roce 2017. Předtím jsem pracoval jako truhlář ve své dílně. Práce se dřevem, to je můj celoživotní koníček. Protože jsem si vlastníma rukama postavil dílnu a celý život renovuji vlastní bydlení, posunul jsem se ke stavbám rodinných domů. První dřevostavbu jsem postavil dceři a teď společně se synem pracujeme na třetí stavbě  z dřevěných kompozitních panelů. V dílně pracuji pořád. Pokud nejsem na stavbě, vyrábím také schodiště, okna a dveře nebo jiné stavební součásti dle přání zákazníků, kteří stále přicházejí. Kvalitní práce je stále žádaná.

                                                                                                                                       Josef Harásek


Protože manžel pracuje v podstatě celý život doma, jeho práce se stala součástí našeho života. Od začátku mu pomáhám, a tak když vymyslel realizaci dřevostaveb na pozemku, který jsme v roce 2016 koupili, šla jsem do toho s ním. Zařídím spoustu papírové práce a jsem mu oporou. Společně se synem realizujeme bydlení pro jiné lidi. Je za námi vidět kus práce. Každý z domů jsme vymysleli a jejich realizace nás baví. 

                                                                                                                                    Olga Harásková


Naše zkušenosti a hodnoty

Práce musí člověka bavit. Když se nedaří, musíme zatnout zuby a pokračovat. Pokud je problém s realizací, hledáme nové způsoby. Vytrvalost, nadšení pro výsledek - to je naše každodenní životní náplň.